بهترین تعمیرگاه کرج

تعمیرگاه خودروهای آلمانی
فهرست مطالب نمایش

بهترین تعمیرگاه کرج برای مالکان خودروهای خارجی اهمیت زیادی دارد، خدمات تعمیر و سرویس خودروهای خارجی با توجه به افزایش هزینه خرید خودرو در سال‌های اخیر اهمیت زیادی پیداکرده است، شناسایی مرکزی که هم دارای نیروی‌های متخصص و هم ابزار و قطعات اصل و متناسب با خودروهای خارجی باشد بسیار سخت است، بهترین تعمیرگاه کرج مرکزی که تمامی این موارد را دارا می‌باشد و خودروی شما بدون هیچ مشکلی تعمیر و حتی سرویس می‌شود.

یکی از موارد سخت در زمان خرابی خودرو، انتخاب محلی مناسب برای تعمیر خودرو است، تعمیرگاه‌ها معمولاً مراکز مجهزی برای تعمیر و سرویس خودرو هستند، اما اینکه آیا نیروی متخصص در این مراکز مشغول به فعالیت است و ابزارها و دستگاه‌های موردنیاز برای رفع خرابی خودرو در هر بخش، در تعمیرگاه موجود هستند موردی است که سبب تمایز بین تعمیرگاه‌ها می‌شود. بهترین تعمیرگاه کرج، محلی است که در کنار ارائه خدمات تخصصی ابزارهای مدرن برای بررسی، عیب‌یابی و تعمیر هر نوع خرابی خودرو را در اختیار داشته باشد.

شناسایی بهترین تعمیرگاه کرج در سال‌های اخیر نسبت به گذشته سخت‌تر شده است، خودروهای امروزی کاملاً با نسل‌های قدیمی‌تر خود متفاوت هستند و ازنظر ساختار و نوع قطعات تغییرات قابل‌توجهی داشته‌اند، در ایران تعمیر خودرو به‌صورت تخصصی به‌عنوان رشته دانشگاهی تدریس نمی‌شود و عموم افراد به‌صورت تجربی تعمیر خودرو را فرامی‌گیرند همین عامل سبب شده است تا دانش افراد در حوزه تعمیر خودروهای امروزی کم باشد، بهترین تعمیرگاه کرج محلی است که برخلاف سایر مراکز از نیروی متخصص برای تعمیر انواع مشکلات خودرو استفاده می‌کند و کلیه ابزارهای به‌روز و مدرنی که برای تعمیر خودرو شما نیاز است در این مرکز موجود هستند.

تعمیرگاه محلی تخصصی برای تعمیر، سرویس و عیب یابی خودرو است. برای شناسایی بهترین تعمیرگاه کرج باید به تخصص افراد مشغول به کار در تعمیرگاه، نوع فرایند تعمیر، نوع ابزار و دستگاه‌های مورد استفاده در تعمیرگاه، هزینه تعمیرات، نوع قطعات مورد استفاده و ارائه خدمات با گارانتی دقت کنید، در مراکز تخصصی معتبر تمامی خدمات با گارانتی کتبی ارائه می‌شوند، نیروی‌های متخصص در حوزه‌های مختلف برای ارائه خدمات به شما در مجموعه مستقر هستند و از ابزار و دستگاه‌هایی متناسب با نوع مشکل و خرابی برای تعمیر خودروی شما استفاده می‌شود.

 

بهترین تعمیرگاه خودرو

در تعمیرگاه‌های خودرو دارا بدون نیروی متخصص اهمیت زیادی دارد، خودرو از اجزای مختلفی تشکیل‌شده است، این اجزا در کنار هم سبب می‌شوند تا خودرو شتاب و کارایی قابل قبولی داشته باشد درصورتی‌که هر جز خراب شود باید سریعاً برای تعمیر و سرویس قطعه آسیب‌دیده اقدام کرد. ساختار هر قطعه در خودرو با قطعه دیگر متفاوت است، این تفاوت در حین تعمیر خودرو اهمیت پیدا می‌کند چراکه بدون دانش کافی در حوزه گیربکس، موتور، سیستم برقی، جلوبندی و حتی نقاشی خودرو نمی‌توان قطعه موردنظر را تعمیر کرد.

فردی که برای تعمیر هر بخش در خودرو اقدام می‌کند باید آشنایی کافی با قطعات تشکیل‌دهنده جز آسیب‌دیده و ارتباط قطعات با یکدیگر داشته باشد. در غیر این صورت نمی‌تواند به‌درستی آسیب خودرو شمارا رفع کند. علاوه بر این تکنسین باید بتواند با ابزار و تجهیزاتی که برای تعمیر و سرویس قطعات خودرو نیاز هستند به‌درستی کار کند. در تعمیرگاه‌های مدرن و به‌روز خودرو تمامی این نکات رعایت می‌شوند.

تعمیرگاه خودروهای آلمانی
تعمیرگاه خودروهای آلمانی

بهترین تعمیرگاه کرج کجاست؟

ما بهترین متخصصان تعمیر، سرویس و نگهداری خودرو در کرج هستیم، هر خودروی خارجی منحصربه‌فرد است و ترکیبی از سبک و تکنولوژی مدرن است. بنابراین هنگام سرویس و نگهداری به مراقبت بسیار شخصی نیاز دارند. متخصصان خبره ما در تعمیرگاه خودروهای آلمانی واقع در عظیمیه کرج با اطلاعات منحصربه‌فرد خاص تمام نیازهای خودروی شما آموزش‌دیده‌اند تا بتوانند هر زمان که به ما رسیدید در کوتاه‌ترین زمان مشکل را حل کرده و خدمات مناسب را ارائه دهند.

خودرو معمولاً با مشکلاتی مانند مشکلات مخزن سوخت، صدای موتور و برخی دیگر از مشکلات ساختاری یا به دلیل نگهداری ضعیف یا فرسودگی مواجه است. ما همیشه تلاش می‌کنیم تا خودروی شمارا با سرویس به‌موقع و تعمیر درست از مشکلات اساسی دورنگه داریم.

در تعمیرگاه خودروهای آلمانی کلیه خدمات زیر به‌صورت تخصصی ارائه می‌شود:

تعمیر موتور خودرو

تعمیر گیربکس خودرو

تعمیر سیستم تعلیق خودرو

تعمیر گیربکس خودرو

تراز چرخ بدون لمس خودرو

تعمیر موتور خودرو

برنامه‌نویسی نرم‌افزار خودرو

تعمیر AC خودرو

تعمیر سیستم خنک‌کننده موتور خودرو

تعمیر ترمز خودرو

کالیبراسیون دوربین/رادار خودرو

بازرسی پیش‌خرید خودرو

بسته‌های خدمات خودرو

بسته‌های تضمین خودرو

کلیه خدمات با گارانتی یک‌ساله ارائه می‌شوند، در طول این مدت هر نوع مشکلی در قطعه تعمیر شده ایجاد شود بدون دریافت هزینه اضافی بررسی و رفع می‌شود.

 

خودروبر رایگان

خودروی شما ممکن است در هر محلی خراب شود، نمی‌توان پیش‌بینی کرد که خودرو در چه زمان و مکانی دچار مشکل می‌شود، یکی از مواردی که از خرابی ناگهانی خودرو جلوگیری می‌کند سرویس به‌موقع خودرو است، بااین‌حال اگر خودروی شما در هر مکانی خراب و یا دچار مشکل شود، ما می‌توانیم با خودروبر رایگان تعمیرگاه، خودروی شمارا بدون بروز مشکل جدیدی به تعمیرگاه منتقل کنیم.

 

تعمیرگاه خودرو کجاست؟

تعمیرگاه خودرو مکانی است که در آن خودروها توسط مکانیک‌ها و تکنسین‌های خودرو تعمیر می‌شوند .برخی از تعمیرگاه‌ها در زمینه لاستیک و چرخ تخصص دارند، برخی در تعمیر گیربکس و موتور و برخی به صورت کلی تمامی خدمات مربوط به تعمیر و سرویس خودرو را تحت پوشش قرار می‌دهند.

بهترین راه برای جلوگیری از خرابی تعمیرات خودرو سرویس و بررسی مداوم بخش‌های داخلی خودرو است. دانستن اینکه وسیله نقلیه شما چگونه کار می‌کند و چگونه مشکلات رایج خودرو را شناسایی کنید، شروع خوبی است. همچنین مهم است که بدانید چگونه یک مکانیک خوب را انتخاب کنید، تمامی مکانیک‌ها دانش کافی در حوزه تعمیرات خودرو را در اختیار ندارند در نتیجه نمی‌توانند خودروی شما را به درستی تعمیر و سرویس کنند.

 

عواقب به تعویق انداختن تعمیر و نگهداری چیست؟

بسیاری از قطعات خودروی شما به هم مرتبط هستند. نادیده گرفتن تعمیر و نگهداری می‌تواند منجر به مشکل شود: بخش‌های خاص – یا کل سیستم – ممکن است از کار بیفتند. نادیده گرفتن حتی تعمیرات معمولی ساده، مانند تعویض روغن یا بررسی مایع خنک‌کننده، می‌تواند منجر به مصرف سوخت ضعیف، عدم اطمینان یا خرابی‌های پرهزینه شود. همچنین ممکن است گارانتی شما را باطل کند.

 

دستورالعمل‌های نگهداری از خودرو

برنامه تعمیر و نگهداری سازنده را در دفترچه راهنمای مالک خود برای سرویس خودرو خود دنبال کنید. برخی از تعمیرگاه‌ها برنامه‌های تعمیر و نگهداری خود را ایجاد می‌کنند که نیاز به سرویس دهی بیشتر از توصیه‌های سازنده دارد. برنامه‌های تعمیر و نگهداری تعمیرگاه  را با برنامه‌های توصیه شده در کتابچه راهنمای مالک خود مقایسه کنید. از تکنسین بخواهید توضیح دهد – و مطمئن شوید که متوجه شده‌اید که چرا خدمات را فراتر از برنامه توصیه شده توصیه می‌کند.

تعمیرگاه‌های خودرو که در زمینه تعمیر بدنه تخصص دارند به عنوان صافکاری شناخته می‌شند. تکنسین‌های بدنه خودرو می‌توانند تعمیرات رنگ برای خراش‌ها، خراش‌ها و فرورفتگی‌ها و همچنین تعمیرات بدنه خودروهای آسیب دیده در اثر برخورد را انجام دهند . تعمیرگاه‌های خودرو که در زمینه تعمیر شیشه خودرو تخصص دارند به تعمیرگاه شیشه خودرو معروف هستند. آنها تعمیرات شیشه اتومبیل را برای تراشه‌ها، ترک‌ها و شیشه‌های شکسته ارائه می‌دهند. انواع شیشه‌هایی که آنها تعمیر می‌کنند شامل شیشه جلو، شیشه اتومبیل، شیشه ربع و شیشه عقب است.

 

چرا تعمیرگاه خودرو‌های آلمانی در کرج بهترین تعمیرگاه است؟

مکانیک خبره

ازخدمات منظم خودرو گرفته تا تعمیرات اساسی، در تعمیرگاه خودرو‌های آلمانی از تجهیزات و تخصص مناسب استفاده می‌شود

کیفیت

ضمانت نامه کتبی

کلیه خدمات از سرویس تا تعمیر و عیب یابی و حتی تعویض قطعات با گارانتی کتبی یکساله ارائه می‌شوند.

ارزش

کلیه خدمات در تعمیرگاه خودرو‌های آلمانی با قیمت رقابتی ارائه می‌شوند

 

تعمیر موتور خودرو

یکی از تعمیرات اصلی در خودروهای خارجی تعمیر موتور خودرو است، موتور بخش اصلی خودرو است و در تولید انرژی برای حرکت خودرو نقش اصلی را ایفا می‌کند، خودروهای خارجی معمولاً موتور قدرتمندی دارند، البته موتور به‌کاررفته در خودرو بر اساس مدل خودرو و نوع کارایی خودرو متفاوت است، بهترین موتورها معمولاً برای خودروی‌های اسپرت و مسابقه هستند چراکه باید نیروی بالایی را برای حرکت خودرو تولید کنند. تعمیرات کلیه موتورها از خودروهای عادی تا مسابقه‌ای در تعمیرگاه خودروهای آلمانی توسط افراد متخصص انجام می‌شود.

در ابتدا به کمک دستگاه‌های روز دنیا و دانش تکنسین عیب‌یابی انجام می‌شود تا مشکل دقیق خرابی یا اختلال در کارکرد موتور خودرو شناسایی شود سپس با توجه به نوع اختلال و میزان پیشرفت آن روش مناسب تعمیر در پیش‌گرفته می‌شود. روش تعمیر موتور در خودروهای مختلف متفاوت است، استفاده از یک روش کلی برای تعمیر موتور خودرو یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات در تعمیر خودرو به شمار می‌رود.

 

تعمیرگاه خودرو

تعمیرگاه خودرو همان‌طور که از نام آن پیداست محلی برای تعمیر و رفع انواع آسیب‌های خودرو است، در تعمیرگاه خودرو خدماتی همچون سرویس و تعمیر موتور، سرویس و تعمیر گیربکس، تعویض چرخ‌ها، تعویض سانروف، تعمیر جلوبندی، تعمیر سیستم تعلیق و سایر موارد مربوط به خودرو به‌صورت تخصصی انجام می‌شوند.

 

تعمیر گیربکس خودرو

عملکرد صحیح گیربکس خودکار تا حدی توسط روغن گیربکس سالم و مناسب تضمین می‌شود، روغن گیربکس اجزای مختلف گیربکس را روغن‌کاری کرده و در دمای پایدار نگه می‌دارد. سیستم انتقال باید به‌طور مرتب بررسی شود تا عمر آن طولانی شود.

خودروهای خودکار سیستم کلاچ را با مبدل گشتاور هیدرولیک جایگزین می‌کنند. این مبدل با مایع گیربکس کار می‌کند و هنگام تعویض دنده یا در حالت ساکن خودرو، گیربکس را از موتور جدا می‌کند. این سیستم به جعبه اجازه می‌دهد تا با توجه به اطلاعاتی که دریافت می‌کند مناسب‌ترین دنده را برای موتور انتخاب کند. بررسی سطح و وضعیت مایع گیربکس و همچنین وضعیت پالایه‌ها به اطمینان از درست کارکرده دنده‌ها کمک می‌کند.

برخلاف سایر روغن‌های موجود در سیستم خودرو، بررسی روغن گیربکس خودکار به‌صورت گرم انجام می‌شود. بنابراین لازم است ماشین را حدود ده کیلومتر برانید تا موتور به دمایی برسد که مطابق باحالت عادی کار است. وقتی این ده کیلومتر را طی کردید، در جای صاف پارک کنید، ترمزدستی را بگیرید، اما موتور را خاموش نکنید. سپس انتخاب‌گر دنده را حداقل سه بار در تمام موقعیت‌ها حرکت دهید و سپس آن را در موقعیت پارک (P) نگه دارید.

با استفاده از دفترچه راهنمای سرویس، مخزن روغن گیربکس را پیدا کنید. یکپارچه تمیز تهیه کنید میله اندازه‌گیری را از مخزن خارج کنید، آن را پاک‌کنید و دوباره در مخزن قرار دهید. دوباره حذفش کن در نظر گرفته می‌شود که علامت باقی‌مانده توسط روغن گیربکس در سطح کامل روی میله اندازه‌گیری باشد.

تعمیرگاه خودروهای آلمانی
تعمیرگاه خودروهای آلمانی

پر کردن و تخلیه گیربکس خودکار

اگر هنگام خواندن نشانگر سطح روغن پر نیست، آن را تا سطح پرکنید و مرتباً چک کنید تا از آن بیشتر نشود. کتابچه راهنمای خودرو خود را برای روغن گیربکس توصیه‌شده توسط سازنده بررسی کنید، حتماً از روغن گیربکسی که در دفترچه برند نام‌برده شده است، استفاده کنید. روغن‌های گیربکس متفرقه با ساختار گیربکس شما سنخیت ندارند به همین دلیل سبب خرابی گیربکس خودروی شما می‌شوند.

 

گاهی اوقات دانه‌های گردوغبار یا براده‌های فلزی ریز روی گیج وجود دارد: این امر فرسودگی سیستم را ثابت می‌کند، در این مورد خودروی خود را توسط متخصص بررسی کنید. گاهی اوقات مایع سیاه می‌شود، این نشانه آن است که سیستم باید تخلیه شود.

سازندگان عموماً تعویض روغن گیربکس را هر 2 سال یا هر 50000 کیلومتر توصیه می‌کنند. عملیات تعویض روغن آسان نیست و بستگی به مدل خودرو دارد. برخی از وسایل نقلیه ممکن است حتی دوشاخه تخلیه نداشته باشند. گاهی اوقات روغنی که برای گیربکس خودرو استفاده می‌شود با روغن‌موتور یکسان است. برای جلوگیری از سردرگمی، توصیه می‌کنیم تعویض روغن گیربکس توسط یک متخصص انجام شود.

تعمیرگاه خودروهای آلمانی
تعمیرگاه خودروهای آلمانی

نشت روغن

اگر وسیله نقلیه شما در محلی که آن را پارک کرده‌اید لکه‌های روغنی به‌جا می‌گذارد، این سیگنالی است که گیربکس شما شروع به نشت روغن کرده است. قبل از تأیید اینکه واقعاً وسیله نقلیه شما این لکه‌ها را برجای گذاشته است، اگر آثاری از روغن گیربکس در آنجا وجود دارد، وضعیت مخزن را بررسی کنید. سپس به یاد داشته باشید که سفتی شفت گیربکس و غیره را بررسی کنید. توجه به این نکته مهم است که کوچک‌ترین نشت روغن گیربکس برای خودرو خطرناک و بد است زیرا چرخ‌دنده‌ها درنهایت بیش‌ازحد گرم می‌شوند و غیرقابل استفاده می‌شوند و درنتیجه گیربکس شما درنهایت خراب می‌شود.

 

تعمیر موتور خودرو

اگر ماشین شما مشکل موتور دارد کند، وقت آن رسیده که ماشین خود را برای تعمیر موتور خودرو ببرید. انتخاب مکانیک خودرویی که در تعمیر نوع موتور شما آگاه و باتجربه باشد بسیار مهم است. ازآنجایی‌که موتور رگ حیاتی ماشین شما است، می‌خواهید کار را در اولین بار درست انجام دهید. می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت‌های تعمیرگاه‌های محلی در منطقه خود، جستجوی آنلاین خود را برای مکانیک واجد شرایط آغاز کنید. شما همچنین می‌خواهید نظراتی را که توسط سایر مشتریان باقی‌مانده است بخوانید. سپس با چندین فروشگاه تماس بگیرید و در موردنیاز‌های خاص خود با آن‌ها صحبت کنید. بپرسید که آیا مکانیک آن‌ها دارای گواهینامه معتبر در ارتباط با تعمیر خودرودارند یا خیر. این نشانه خوبی است که مکانیک‌های خوب از بد جدا می‌شوند.

هنگامی‌که موتور شما تعمیر شد، تعدادی کار وجود دارد که می‌توانید برای حفظ موتور خود انجام دهید تا عمر آن به حداکثر برسد و نیازی به تعمیر موتور در آینده نباشد. این موارد عبارت‌اند از: تعویض منظم فیلتر هوای خودرو، تمیز کردن سیستم خنک‌کننده، تعویض منظم شمع‌ها، تعویض فیلتر بنزین قبل از گرفتگی، بردن خودرو به سرویس تعویض روغن. هر بار که انژکتور سوخت را تعویض می‌کنید روغن بزنید و آن را تمیز کنید. نفت. همچنین به شما توصیه می‌شود که به‌طور منظم اجزای مختلف موتور خودروی خود را ازنظر آسیب و خوردگی بررسی کنید. تمام قطعات فرسوده را به‌سرعت تعویض یا تعمیر کنید. انجام این کارها کمک زیادی به حفظ موتور خودروی شما خواهد کرد.

تعمیرگاه خودروهای آلمانی
تعمیرگاه خودروهای آلمانی

تعمیر سیستم برقی خودرو

یک خودرو هنگام استارت زدن یا استفاده از فناوری‌های دیگر به‌سرعت برق زیادی مصرف می‌کند. اگر این توان الکتریکی از یک باتری معمولی تأمین شود، تقاضای انرژی به‌سرعت ذخیره آن را مصرف می‌کند. بنابراین خودروها دارای باتری‌های قابل شارژ با سیستمی هستند که به آن‌ها اجازه می‌دهد به‌طور مداوم در حین رانندگی شارژ شوند. باتری دارای جفت صفحات سربی است که در مخلوط اسیدسولفوریک/آب مقطر غوطه‌ور شده‌اند.

شدت‌جریان برحسب آمپر اندازه‌گیری می‌شود. فشاری که ایجاد می‌کند ولتاژ (ولت) نامیده می‌شود. خودروهای مدرن دارای باتری 12 ولتی هستند. ظرفیت آن برحسب آمپر در ساعت اندازه‌گیری می‌شود. یک باتری 56 آمپر در ساعت باید بتواند جریان 1 آمپر را برای 56 ساعت یا 2 آمپر برای 28 ساعت ارائه دهد. اگر ولتاژ باتری کاهش یابد، جریان کافی برای عملکرد صحیح قطعات وجود نخواهد داشت

سیم‌های کوچک نسبت به سیم‌های ضخیم الکتریسیته را راحت‌تر هدایت می‌کنند زیرا فضای کمتری برای عبور الکترون‌ها وجود دارد. انرژی موردنیاز برای عبور جریان از مقاومت به گرما تبدیل می‌شود.

تعمیرگاه خودروهای آلمانی
تعمیرگاه خودروهای آلمانی

بااین‌حال، قطعه‌ای با جریان بالا را نباید با استفاده از سیم‌هایی که خیلی نازک هستند وصل کرد، در غیر این صورت سیم‌ها بیش‌ازحد گرم می‌شوند، فیوز می‌پرند یا می‌سوزند.

همه واحدهای الکتریکی اندازه‌گیری به یکدیگر وابسته هستند: فشار 1 ولت باعث می‌شود جریان یک آمپر از مقاومت 1 اهم عبور کند. ولت‌ها به‌طور مساوی بر اهم تقسیم می‌شوند. به‌عنوان‌مثال، لامپ با مقاومت 3 اهم، در یک سیستم 12 ولت، 4 آمپر می‌کشد. این بدان معنی است که باید با استفاده از سیم‌هایی باضخامت کافی برای حمل راحت چهار آمپر متصل شود. اغلب، مصرف برق یک قطعه برحسب وات بیان می‌شود که با ضرب آمپر و ولت به دست می‌آید. لامپ در مثال 48 وات مصرف می‌کند.

در داخل دینام یک روتور توسط یک تسمه و یک آهنربای الکتریکی هنگامی‌که جریان به آن وارد می‌شود به حرکت درمی‌آید. همان‌طور که روتور می‌چرخد، جریان بیشتری در سیم‌پیچ‌های استاتور ایجاد می‌کند.

امروزه کتاب‌های زیادی در مورد الکترونیک و برق وجود دارد که برای اتومبیل استفاده می‌شود. متأسفانه، بسیاری از آن‌ها مراحل مختلف خود تشخیصی را به روشی نظری توصیف می‌کنند که در آن موضوعات می‌توانند خیلی سریع پیچیده شوند.

همیشه آسان نیست که بدانید چه چیزی باعث خرابی وسیله نقلیه شما می‌شود و از کجا می‌آید. آیا مشکل الکتریکی یا مکانیکی است یا هر دو؟ هر زمان که نیاز به تعمیر موتور خودرو یا هر نوع خدماتی داشتید که روی خودروی شما انجام شود، به تعمیرگاه خودروهای آلمانی مراجعه کنید. تکنسین‌های ما هر بار تعمیر خودرو را به‌درستی انجام می‌دهند، ما مکانیک‌های خودرو ماهر را تضمین می‌کنیم و تضمین می‌کنیم که شما از کار آن‌ها راضی خواهید بود.

 

بهترین تعمیرگاه کرج

شناسایی بهترین تعمیرگاه کرج برای مالکان خودرو در این محدوده اهمیت بالایی دارد، در بازار حال حاضر خودروسازی قیمت خودرو دائماً در حال تغییر است، خودروهای قدیمی‌تر نیز به دلیل عدم سرویس به‌موقع یا عدم توجه به خرابی‌های داخلی در معرض آسیب قرار دارند، خرابی‌های خودرو به دلیل عدم تعمیر به‌موقع و عدم تعمیر توسط افراد متخصص دائماً گسترش پیدا می‌کنند. همه‌ی این عوامل در کنار هم سبب شده است تا مالکان خودرو به فکر پیدا کردن بهترین تعمیرگاه در کرج برای تعمیر و سرویس خودرو خود باشند. در تعمیرگاه‌های معتبر کلیه‌ی موارد مربوط به سرویس و تعمیر هر بخش از خودرو توسط تیم تخصصی انجام می‌شوند درنتیجه احتمال بروز خرابی و آسیب دیدن بخش‌های داخلی در خودرو به صفر می‌رسد.

 

خدمات بهترین تعمیرگاه کرج

در تعمیرگاه‌های مدرن و تخصصی خدمات مختلفی برای تعمیر و سرویس خودرو شما ارائه می‌شوند، این خدمات بسته به نوع خودرو و میزان کارایی و شدت آسیب واردشده به خودرو متفاوت هستند، در ادامه رایج‌ترین خدمات ارائه‌شده در بهترین تعمیرگاه‌های تخصصی را بررسی خواهیم کرد.

 

تعمیر سیستم برقی خودرو

مشکل در راه‌اندازی، چراغ‌های ناکارآمد و خرابی برف‌پاک‌کن‌ها به کمک نیاز دارید؟ برق، راحتی در خودرو و همچنین عملکرد مناسب آن را تضمین می‌کند. اکثر قطعات و لوازم جانبی خودرو با استفاده از نیروی الکتریکی باتری کار می‌کنند.

الکتریسیته انرژی موردنیاز برای راه‌اندازی و احتراق خودرو است. توسط باتری تولید می‌شود. تمام عناصر و لوازم جانبی خودرو را تأمین می‌کند. این انرژی اساساً عملکرد مناسب و راحتی ارائه‌شده توسط خودروی موردنظر را تضمین می‌کند.

 

عناصر متصل به سیستم الکتریکی خودرو

استارت عنصر اصلی است که برای کار به برق نیاز دارد. انرژی آن از باتری به‌عنوان یک موتور الکتریکی کمکی تأمین می‌شود. به‌غیراز راه‌اندازی، سایر لوازم جانبی خودرو نیز توسط مدارهای الکتریکی مختلف خودرو تغذیه می‌شوند. به‌عنوان‌مثال:

چراغ‌های جلو: چراغ‌های موقعیت، چراغ‌های جلو، چراغ‌های جلو، چراغ‌های مه شکن، چراغ‌های توقف، چراغ‌های معکوس، نشانگرها، چراغ‌های خطر و غیره. برای کار کردن به برق نیاز دارید.

پنجره‌های برقی

رادیو ماشین

برف‌پاک‌کن

سیستم قفل مرکزی، مکانیزمی که امکان قفل شدن تمام درهای خودرو با یک دکمه را فراهم می‌کند.

فندک

ماهواره جی پی اس

دوربین‌های دید عقب

سنسورهای مختلف

وسایل گرمایشی

چراغ‌های داخلی

چراغ داشبورد…

خطاهای الکتریکی احتمالی در خودرو

قطع شدن سیم

ایرادات سیستم الکتریکی خودرو گاهی به سیم‌های برق داخل مدار مربوط می‌شود. این شکست می‌تواند عواقب جدی در عملکرد خودرو داشته باشد، به‌خصوص وقتی صحبت از کابل متصل به دینام، استارت، سیستم قفل مرکزی یا چراغ‌های جلو باشد. این نوع مشکل حرکت ماشین را غیرممکن می‌کند.

هنگامی‌که خرابی مربوط به سایر عناصر اتومبیل مانند فندک یا رادیو اتومبیل باشد، مشکل کمتر جدی است. بااین‌حال، سیم شکسته همچنان باید تعمیر یا تعویض شود.

خرابی

باتری عنصری است که برق اکثر خودرو را در هنگام کار و توقف آن تأمین می‌کند. عملکرد صحیح آن هنگام استارت، روشن کردن چراغ‌های جلو، قفل و باز کردن آن و … ضروری است. باطری اصولاً به‌صورت خودکار توسط دینام خودرو شارژ می‌شود. اما این مانع از وقوع خرابی به دلایل مختلف نمی‌شود.

در همه موارد خرابی باتری منجر به‌سختی یا حتی عدم امکان استارت، ناکارآمدی چراغ‌ها و روشنایی، خرابی برف‌پاک‌کن‌ها، رادیو ماشین، بالابرهای شیشه، احتراق -سیگار…

خرابی دینام

دینام عنصری است که برق موتور و سایر عناصر خودرو را از طریق باتری تأمین می‌کند. نقص یا خرابی آن منجر به بی‌حرکتی یا از بین رفتن عملکرد خودرو می‌شود. مشکل در این سطح اغلب با روشن شدن چراغ هشدار باتری روی داشبورد، صداهای قرقره یا مشکلات هنگام استارت مشخص می‌شود.

هنوز تعداد زیادی خطای الکتریکی وجود دارد که می‌توانند سلامتی خودرو شمارا با مشکل مواجه کنند:

خرابی رادیو، GPS، دوربین و حس‌گر خودرو

ناکارآمدی تنظیم‌کننده‌های پنجره، قفل‌های مغناطیسی و برف‌پاک‌کن‌ها.

 خرابی فندک

خودروهای مدرن برای عملکرد صحیح به‌شدت به سیستم‌های الکتریکی متکی هستند. دینام، باتری و سایر سیستم‌های الکتریکی و الکترونیکی بسیاری از عملکرد خودروهای امروزی را کنترل می‌کنند – و اگر شروع به ازکارافتادن کنند، می‌توانید انواع مختلفی از مشکلات را تجربه کنید.

 

تعمیر سیستم برق موتور خودرو

موتور برای راه‌اندازی به برق نیاز دارد. از طریق سوئیچ احتراق، باتری باید جرقه را از طریق یک شمع که سوخت موتور را مشتعل می‌کند، تأمین کند. اگر دومی به‌درستی راه‌اندازی نشود، می‌تواند نشانه‌ای از خرابی باتری، دینام یا برخی مشکلات الکتریکی نامربوط دیگر باشد.

دینام خودرو باید به‌خوبی با باتری کار کند تا بتواند سیستم الکتریکی خودرو را شارژ کند. دینام بد مطمئناً از چندین جهت روی خودرو تأثیر می‌گذارد. رایج‌ترین مشکلی که با آن مواجه می‌شوید، «کلیک» است که کلید را می‌چرخانید و می‌خواهید ماشین را روشن کنید. این بدان معنی است که جریان کافی در سیستم برای درگیر شدن موتور وجود ندارد. این معمولاً به دلیل خرابی یا خرابی باتری ایجاد می‌شود، اما استارت نیز می‌تواند منبع مشکل باشد.

استارت باید موتور را در هنگام احتراق میلنگ بزند و اجازه دهد هر چیز دیگری اتفاق بیفتد. این به موتور اجازه می‌دهد تا در هنگام احتراق، هوا را بمکد. اگر هنگام استارت زدن صدای «سوزش» می‌شنوید، ممکن است به دلیل استارت بد یا معیوب بودن چرخ‌دنده حلقه فلایویل باشد. اگر وسیله نقلیه قدیمی‌تر باشد و مسافت پیموده شده زیادی داشته باشد، احتمالاً سیستم الکتریکی ایراد دارد. در صورت تداوم این موارد، تشخیص الکتریکی به‌شدت توصیه می‌شود. همچنین برای نگهداری خودرو در شرایط خوب، تعمیر و نگهداری برنامه‌ریزی‌شده توصیه می‌شود.

 

تعمیر سیستم برقی باتری خودرو در بهترین تعمیرگاه کرج

اگر با باتری مشکل دارید، آن را بدون بررسی سیستم‌های الکتریکی خودرو تعویض نکنید. بیشتر باتری‌های خودرو حدود 5 سال دوام می‌آورند – کمتر در آب‌وهوای گرم – بنابراین شارژ باتری یا باتری خراب می‌تواند مشکل‌ساز باشد. اگر گمان می‌کنید که باتری دچار مشکل است، با بررسی کابل‌های باتری ازنظر خوردگی و اطمینان از نصب صحیح آن‌ها شروع کنید، زیرا در درجه اول سیستم‌های الکترونیکی خودرو را تغذیه می‌کنند. اگر خودرو هنوز روشن نمی‌شود، می‌توانید بررسی کنید که آیا باتری به‌درستی کار می‌کند یا خیر.

 

چراغ‌های جلو و سایر چراغ‌ها به‌درستی کار نمی‌کنند

چراغ خودرو یکی از مهم‌ترین مواردی است که سیستم برق کنترل می‌کند. چراغ‌های راهنما، چراغ‌های ترمز و چراغ‌های جلو از جاده محافظت می‌کنند، درحالی‌که روشنایی داخلی و لامپ‌ها دید در تاریکی را فراهم می‌کنند. اگر سیستم الکتریکی خودرو خراب باشد، ممکن است متوجه شوید که چراغ‌های مختلف شروع به کم‌نور شدن می‌کنند. چراغ‌های کم‌نور نشان‌دهنده نقص در شارژ و ولتاژ پایین سیستم است. مقصر می‌تواند باتری در حال مرگ، سیم‌های شل یا تسمه دینام معیوب باشد.

 

خدمات بهترین تعمیرگاه کرج

در بهترین تعمیرگاه کرج کلیه خدماتی که برای تضمین سلامت و کیفیت خودرو شما نیاز هستند توسط استادکاران متخصص در هر حیطه ارائه می‌شوند، بهترین تعمیرگاه کرج محلی نیست که ظاهر زیبا و وسعت بالایی داشته باشد، دارا بودن نیروی متخصص و باتجربه و بادانش در نکار ابزار و دستگاه‌های موردنیاز شرط اصلی برای یک تعمیرگاه است.

یکی از خدماتی که معمولاً در بهترین تعمیرگاه کرج ارائه می‌شوند سرویس و تعمیر موتور خودرو است، اگر موتور را قلب یک خودرو بدانیم، مغزی که این قلب را کنترل می‌کند، سیستم‌های الکترونیکی موردبحث ما خواهد بود. بنابراین در خودروهای امروزی باید در فعالیت‌های نگهداری و تعمیرات سیستم مدیریت الکترونیکی و همچنین قسمت مکانیکی موتور را در نظر گرفت، تعمیرگاه خودروهای آلمانی با تیم فنی بسیار مجرب/آموزش‌دیده خود، انتخاب مناسبی برای تشخیص و تعمیر ایرادات موتور با جدیدترین دستگاه‌های عیب‌یابی است.

در عملیات تعمیر و نگهداری موتور شما تعویض فیلتر و روغن ماشین نباید غفلت کرد کارکنان فنی ما درزمینهٔ موتورهای خودرو با انواع سوخت، تعداد سیلندر، سیستم‌های انژکتوری و سیستم‌عامل موتور مجرب هستند. بنابراین، آن‌ها خدمات شخصی را در هر فرآیند تعمیر و نگهداری خودرو به شما ارائه می‌دهند.

 

سایر خدمات ارائه‌شده در بهترین تعمیرگاه کرج عبارت‌اند از:

هنگامی‌که فرمان در یک‌جهت چرخانده می‌شود، چرخ ها باید در یک‌جهت باشند. سیستمی که این فرآیند را فراهم می‌کند، تنظیم تعادل چرخ است. مثلاً؛ هنگامی‌که فرمان کاملاً به چپ می‌چرخد، تمام چرخ‌های وسیله نقلیه باید به همین ترتیب به سمت چپ بچرخند و هیچ شکافی در بین آن وجود نداشته باشد. تنظیم تعادل است؛ شرایطی را پوشش می‌دهد که فاصله زاویه بین چرخ‌های خودرو برابر باشد.

 

سرویس بالانس چرخ

این سرویس نقص‌ها و آسیب‌های موجود در سیستم متعادل‌کننده چرخ خودرو را شناسایی و برطرف می‌کند. کارکنان شاغل در این سرویس افراد متخصص و شایسته هستند. زیرا فرآیند تعمیر و نگهداری بالانس چرخ یک سرویس تعمیر و نگهداری خودرو است که نیاز به کار حرفه‌ای دارد. از این نظر، هر بخش، ازجمله تجهیزات موجود در سرویس، برای ارائه خدمات باکیفیت مناسب طراحی‌شده است. در صورت بروز ایرادات بالانس چرخ که در خودرو رخ می‌دهد، باید با استادکار و مراکز تخصصی در این حوزه تماس بگیرید.

به تعویق انداختن تعمیر و سرویس خرابی‌های بالانس چرخ، مالک خودرو را ازنظر هزینه در شرایط سختی قرار می‌دهد. زیرا خرابی تعادل چرخ ها باعث می‌شود تا سیستم‌های به‌هم‌پیوسته تحت تأثیر منفی قرار بگیرند و هزینه را افزایش دهند، زیرا عملکرد روان‌بخش‌های فرمان و ترمز خودرو را تضمین می‌کنند.

نگهداری منظم در وسایل نقلیه برای یک سفر ایمن ضروری است. وسایل نقلیه‌ای که به‌طور منظم نگهداری نمی‌شوند می‌توانند مشکلات عمده‌ای در ترافیک ایجاد کنند. اگرچه تعمیر و نگهداری موردنیاز با توجه به نوع و سن وسیله نقلیه مورداستفاده متفاوت است، مراحلی که در فرآیند تعمیر و نگهداری باید طی شود برای همه وسایل نقلیه موتوری مشابه است.

 

فرآیندهای تعمیر و نگهداری خودرو

تعمیر و نگهداری منظم نامی است که به انجام فعالیت‌های مختلف روی تجهیزات در بازه‌های زمانی معین داده می‌شود. هدف اصلی از تعمیر و نگهداری منظم خودروها، تشخیص به‌موقع عیب احتمالی یک قطعه و مداخله قبل از خطرناک شدن آن است. تعمیر و نگهداری منظم، که برای همه وسایل حمل‌ونقل اجباری است.

خرابی‌های غیرمنتظره در خودروهای خدماتی خطر بروز تصادفات جدی، وقفه درروند حمل‌ونقل، اختلال در کار یا تحصیل مسافران و ایجاد هزینه‌های هنگفت برای تعمیر خودرو را به همراه دارد. شرکت ارائه‌دهنده خدمات حمل‌ونقل باید به‌طور منظم وسیله نقلیه را تحت مسئولیت خود نگهداری کند. به لطف تعمیر و نگهداری منظم، هیچ وقفه‌ای کنترل نشده در سرویس وجود ندارد، حمل‌ونقل راحت و ایمن بدون هیچ مشکلی ادامه پیدا می‌کند. درعین‌حال، تعمیر و نگهداری که هزینه سوخت خودروها را کاهش می‌دهد و بالاترین سطح ایمنی را فراهم می‌کند و درعین‌حال صرفه‌جویی اقتصادی می‌کند.

 

ملاحظات در فرآیندهای تعمیر و نگهداری

همه وسایل نقلیه موتوری دارای برخی تعمیرات هستند که باید در فواصل زمانی معین انجام شود. بسیار مهم است که این تعمیرات در فواصل منظم انجام شود. تعمیر و نگهداری انجام‌شده در یک سرویس مجاز و متخصص باید در نمودار دنبال شود. فواصل زمانی که خودرو باید بررسی شود را می‌توان از خدمات مجاز یا سازنده خودرو جست‌وجو گرفت. در طول فرآیند تعمیر و نگهداری چه باید کرد؛ اگرچه با توجه به مدل، نوع سوخت و سن خودرو متفاوت است، قوانینی که باید رعایت شود کاملاً مشابه یکدیگر است.

مایعات داخل خودرو اولین مواردی هستند که باید در حین تعمیر و نگهداری بررسی شوند و در صورت لزوم تعویض شوند. فیلترهایی که برای یک سفر راحت و ایمن بسیار مهم هستند نیز در مواقع لزوم تمیز و تعویض می‌شوند. علاوه بر این، کلیه قطعات مکانیکی و الکتریکی کنترل می‌شوند.

می‌توانیم بررسی‌های کلی انجام‌شده در طول فرآیند تعمیر و نگهداری خودروها را به شرح زیر فهرست کنیم:

روغن‌موتور برای کاهش اصطکاک موتور و جلوگیری از گرمای بیش‌ازحد تعویض می‌شود. فیلترهای هوا، سوخت و گرده تعویض شده و فیلتر روغن تجدید می‌شود. درعین‌حال، مایع ضد یخ و مایعات برف‌پاک‌کن نیز بررسی می‌شود. باتری، شمع، سیستم اگزوز و سیستم تعلیق بررسی می‌شود

تعمیر و نگهداری جلو و کاپوت. بررسی فشار تایر انجام می‌شود و وضعیت سایش آج بررسی می‌شود. ترمزهای عقب و جلو چک می‌شوند. سیستم‌های روشنایی خودرو بررسی می‌شود. شاسی که تمام قطعات خودرو را در کنار هم نگه می‌دارد حفظ می‌شود. تمامی قطعات الکتریکی مانند نمایشگر چندرسانه‌ای و سیستم صوتی کنترل می‌شوند.

تنظیم تعادل میله که کنترل زوایای تایر است انجام می‌شود. کنترل و تنظیمات جعبه‌فرمان انجام می‌شود. پس از انجام تعمیرات لازم، اطلاعات جمع‌آوری‌شده جدول‌بندی شده و مشخص می‌شود که چه زمانی باید بررسی‌های بعدی انجام شود. به لطف تعمیر و نگهداری دوره‌ای تعمیرگاه خودروهای آلمانی، سرویس مجاز و قابل‌اعتماد انجام می‌شود که امکان بروز موقعیت‌های نامطلوب مانند تصادفات و خرابی‌ها به حداقل می‌رسد.

 

تعمیر موتور خودرو

موتور دیزلی یا بنزینی مجموعه‌ای پیچیده است که عناصر ثابت (محفظه سیلندر، مخزن روغن، سر سیلندر، منیفولد اگزوز) و قطعات متحرک (پیستون، میله‌های اتصال، میل‌لنگ، میل بادامک، تسمه تایم…) را ترکیب می‌کند. بین لحظه‌ای که اشتعال را روشن می‌کنید تا لحظه‌ای که هیدروکربن‌های سوخته توسط اگزوز تخلیه می‌شوند، این موتور است که باعث می‌شود وسیله نقلیه شما به جلو حرکت کند … به شرطی که هیچ دانه شنی وارد این مکانیسم زیبا نشود! زیراکسانی که می‌گویند عناصر متعدد می‌گویند خطرات خرابی زیادی وجود دارد.

گودال سیاه زیر ماشین، مصرف بیش‌ازحد روغن (بیش از 0.5 لیتر در 1000 کیلومتر) یا گیربکسی که شروع به “سوت زدن” می‌کند، نشانه نشتی است. باید منها آن را پیدا کرد، روغن‌موتور دارای عملکرد روان کاری، حفاظت، تمیز کردن و خنک‌کننده موتور است.

علل چنین نشتی اغلب یک واشر فرسوده، یک ترک در حوضچه، یک فیلتر در موقعیت نادرست یا یک بست شل است.. درهرصورت، قبل از شناسایی منها نشت نباید منتظر بمانید: عدم روان کاری منجر به مشکلات زیادی در موتور می‌شود که با گرم شدن بیش‌ازحد و عواقب آن شروع می‌شود.

در صورت بروز مشکل در روغن‌موتور، اقدام سریع و بدون هراس، نگرش صحیحی است که باید اتخاذ کنید. به‌جز یک مورد: واشر سر سیلندری که مهروموم خود را ازدست‌داده است. سپس آب یا خنک‌کننده با روغن موجود در پیستون مخلوط می‌شود. اگر در جاده هستید و متوجه شدید دود سفید از اگزوز خودروتان خارج می‌شود، فوراً توقف کنید.

خرابی مدار خنک‌کننده با خطر گرم شدن بیش‌ازحد همراه است که خود مترادف با خطر و آسیب‌های جبران‌ناپذیر است. برای خنک کردن موتور به‌درستی نیاز به قطعاتی در شرایط خوب است:

حسگر دما

پمپ آب

ترموستات

رادیاتور

گاهی اوقات تغییر کامل بلوک موتور سودمندتر از انجام تعمیر است. این امر به‌ویژه زمانی صادق است که بسیاری از گران‌ترین قطعات خودرو ازکارافتاده باشند. این مورد به‌ویژه در مورد تسمه تایم یا میل‌لنگ است که حرکت عمودی پیستون‌ها را به حرکت دایره‌ای تبدیل می‌کند تا انرژی را به میل بادامک (یا میل تایمینگ) منتقل کند. باگذشت زمان و کیلومتر، بخار موتور تمام می‌شود. اگزوزی که دود آبی یا مشکی می‌کشد، صداهایی مانند ضربه زدن و ترکیدن، صدای خش‌خش بلندی که در بالای حالت بیکار ادامه می‌یابد، همه علائم هشداردهنده هستند.

خوب است که به‌طور مرتب سطح مایع خنک‌کننده در مخزن انبساط بررسی شود. بااین‌حال، خرابی‌های دیگر احتمالاً از عملکرد صحیح مدار جلوگیری می‌کند، همان‌طور که قبلاً در مورد واشر سر سیلندر دیدیم. بررسی این بخش از موتور خودرو باید در یک مرکز تخصصی، توسط یک متخصص انجام شود.

 

بهترین تعمیرگاه کرج

در بهترین تعمیرگاه کرج خدمات تعمیر، سرویس، تعویض قطعات خودرو و سایر موارد مربوط به خودروی شما به‌صورت تخصصی توسط تکنسین هر بخش ارائه می‌شوند. در بهترین تعمیرگاه کرج باید تمامی خدمات با ضمانت‌نامه کتبی و تضمین یک‌ساله ارائه شوند.

  1. بررسی روغن‌موتور خودرو

تعمیرگاه‌های تخصصی تعویض روغن، برچسب‌هایی را روی شیشه جلو قرار می‌دهند که نشان‌دهنده کیلومتر شمار در آینده به‌عنوان نقطه توصیه‌شده برای زمانی که باید دوباره آن را تعویض کنید، قرار می‌دهند. نه همه خودروها یکسان هستند – و نه همه موتورها – بنابراین ممکن است تعداد ارائه‌شده لزوماً با آستانه پیشنهادی خودروساز مطابقت نداشته باشد.

اگرچه، روغن مصنوعی ماندگاری بیشتری دارد و تمیزتر و کارآمدتر از روغن‌های معمولی یا مخلوط‌های مصنوعی در نظر گرفته می‌شود. این معمولاً به این معنی است که می‌توانید قبل از اینکه نیاز به تغییر آن داشته باشید، کیلومترهای بیشتری را جمع‌آوری کنید. دفترچه راهنمای مالک شما باید راهنمایی‌هایی در مورد ویسکوزی‌تر موتور و میانگین مسافت پیموده شده در هر تعویض روغن ارائه دهد. این رقم را با تخمین تعویض روغن مقایسه کنید، یک ایده کلی در مورد زمان بازگشت خواهید داشت.

همیشه می‌توانید سطح روغن را با استفاده از نشانگر اندازه‌گیری یا در برخی خودروهای جدیدتر، یک گیج الکترونیکی بررسی کنید. اگر روغن واقعاً تیره است یا ازنظر بافت گل‌آلود به نظر می‌رسد، زمان تغییر است. روغن‌موتور خوب تا حدودی شفاف است و بافت نرم‌تری دارد.

  1. بررسی انواع روغن‌ها و مایعات موجود در خودرو

مایع خنک‌کننده موتور، ضد یخ و روغن فرمان همگی با میله یا گیج عرضه می‌شوند که بررسی سطح مایع را در یک نگاه آسان می‌کند. ممکن است دفترچه راهنمای مالک شما نحوه بررسی یا پر کردن مجدد آن‌ها را مشخص نکرده باشد، اما می‌توانید با مکان آن‌ها آشنا شده و نگاهی بیندازید.

معمولاً در کتابچه‌های راهنما اشاره‌ای به مایع گیربکس نمی‌شود، زیرا هیچ‌رقم مسافت پیموده شده جهانی در مورد زمان تعویض آن وجود ندارد، بنابراین بهتر است برای دریافت توصیه با سازنده مشورت کنید.

مایع خنک‌کننده و ضد یخ دارای زهکش‌های مجزا هستند، اگرچه پر کردن و جایگزینی/پر کردن مجدد آن دو کار کاملاً متفاوت است. اگر در حال اتمام هستید، چه نشتی یا چیز دیگری، شارژ کردن آسان است. اگر زمان شستشو یا تخلیه مایعات فرارسیده باشد، برای رسیدن به آن کار بیشتری لازم است.

  1. بررسی باتری

باتری‌های خودرو برای راه‌اندازی یک وسیله نقلیه سالم ضروری هستند و در صورت پیروی از مراحل صحیح، آزمایش یا تعویض آن نسبتاً ساده است. باراهنمای جامع ما می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری در مورد نحوه مدیریت باتری خودرو خود دریافت کنید.

  1. بررسی لاستیک‌های خودرو

فشار تایر همیشه نیاز به بازرسی دارد، بنابراین یک بررسی ساده می‌تواند سرنخ‌هایی را در مورد پایین‌تر بودن هر یک از چهار لاستیک ازآنچه باید باشد ارائه دهد. آج ها را بررسی کنید و مطمئن شوید که خیلی فرسوده نشده‌اند. “تست Toonie” یک ترفند عالی است که به کمک می‌کند تکنسین‌ها متوجه شوند که آیا تایرهای جدیدی نیاز دارید یا خیر:

در تعمیرگاه خودروهای آلمانی واقع در عظیمیه کرج به‌عنوان تعمیرگاه تخصصی خودروهای آلمانی و سایر خودروهای خارجی، کلیه خدمات بررسی و تعمیر مطابق با چک‌لیست بین‌المللی خودرو انجام می‌شوند، تمامی خدمات با ضمانت‌نامه کتبی و تضمین اصالت قطعات ارائه می‌شوند.

 

بهترین تعمیرگاه کرج

سخت‌ترین تعمیرات خودرو در بهترین تعمیرگاه کرج توسط افراد متخصص انجام می‌شوند، این خدمات با ضمانت ارائه می‌شوند، پیدا کردن تعمیرگاه برای تعمیر خودروهای خارجی و حتی داخلی در کرج بسیار سخت شده است چراکه اغلب افراد بدون دانش کافی برای تعمیر خودرو اقدام می‌کنند و با همین رویه سبب بروز آسیب در خودرو شما می‌شوند.

شماره 1: شمع‌ها 

وقتی به شمع‌های خودرو فکر می‌کنید، احتمالاً به تعمیر سخت فکر نمی‌کنید. از این گذشته، آن‌ها بسیار کوچک هستند و به نظر می‌رسد که شما فقط موارد بد را بیرون می‌آورید و موارد جدید را وصل می‌کنید – چقدر می‌تواند سخت باشد؟ درحالی‌که عمل واقعی تعویض شمع آسان است، چیزی که ساده نیست در وهله اول دسترسی به آن‌هاست. محفظه آن‌ها معمولاً در یک نقطه نامناسب در قسمت موتور قرار می‌گیرد و درواقع دسترسی به آن‌ها به‌خودی‌خود یک کار دلهره‌آور است. این‌یک مشکل است – می‌تواند یک تعمیر خودکار سریع و ساده باشد یا چیزی که برای همیشه طول بکشد (و منجر به ناامیدی زیادی می‌شود) زیرا نمی‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

شماره 2: کلاچ 

صادقانه بگوییم، فن‌آوری‌های تعمیر خودرو  ما معمولاً چنین کاری را انجام نمی‌دهند – گیربکس‌های دستی مانند گذشته محبوب یا رایج نیستند. بااین‌حال، وقتی تعمیر کلاچ به مرکز خدمات تویوتا ما راه پیدا می‌کند، آن‌ها می‌دانند که مشکل بزرگی خواهد بود. وقتی افراد دچار مشکل کلاچ هستند، معمولاً به این دلیل است که 1) آن‌ها را بد رانندگی کرده‌اند و باعث آسیب یا تخریب زودرس شده‌اند یا 2) در صورت لزوم از آن‌ها نگهداری نکرده‌اند. این می‌تواند باعث آسیب رساندن به گیربکس شود که به‌نوبه خود منجر به کار تعمیر بسیار بزرگ‌تری برای تکنسین‌های ما می‌شود.

شماره 3: تعمیر گیربکس خودرو

گیربکس خودرو شما نقش مهمی در عملکرد دارد و بنابراین، حفظ آن بسیار مهم است. بااین‌حال، تعمیرات گیربکس می‌تواند گران باشد و بسیاری از رانندگان تصمیم می‌گیرند که آن‌ها را نادیده بگیرند یا آن را به تأخیر بی اندازند تا زمانی که خیلی دیر شده و مشکلی اساسی در دستانشان باشد. اما به ما اعتماد کنید – ارزش آن را دارد که برای اضافه کردن مایع انتقال، تعویض کابل‌های تعویض دنده بد و سایر تعمیرات کوچک‌تر هزینه کنید. اگر این کار را نکنید، فناوری تعمیر خودرو  شما احتمالاً باید گیربکس شمارا حذف یا از بین ببرد تا مشکل ایجادشده را برطرف کند، که در درازمدت بسیار پرهزینه‌تر است.

شماره 4: تعویض موتور

تعویض موتور ساده به نظر می‌رسد، درست است؟ قدیمی را بیرون بیاورید و یکی جدید را وارد کنید. موتور خودروی شما چیزی شبیه به یک میلیارد کابل، سیم، شیلنگ و موارد دیگر به آن متصل است. همه آن‌ها باید هنگام برداشتن موتور قدیمی قطع شوند، و سپس قبل از اینکه موتور جدیدی در تعمیر خودرو ما رها شود، باید خطوط را شستشو دهند، تمام قطعات باقی‌مانده را بازرسی کنند، و هرگونه تعمیرات کوچک لازم را انجام دهند. پس از انجام این کار، موتور جدید باید دوباره به همه شیلنگ‌ها، خطوط، کابل‌ها، سیم‌ها وصل شود.

بهترین تعمیرگاه کرج کجاست؟

با توجه به نظر مردم و براساس میزان ارائه خدمات تخصصی و باکیفیت، تعمیرگاه خودروهای آلمانی واقع در عظیمیه کرج به‌عنوان بهترین تعمیرگاه در کرج شناخته می‌شود. در این تعمیرگاه امکاناتی چون خودروبر رایگان، پشتیبانی از خدمات، ضمانت‌نامه کتبی مهرشده و عیب‌یابی رایگان ارائه می‌شوند.

خدمات ارائه‌شده توسط تعمیرگاه خودروهای آلمانی

تعمیر شمع‌های خودرو

تعمیر گیربکس خودرو

تعمیر کلاچ خودرو

تعمیر ترمز خودرو

تعمیر و سرویس کلیه قطعات داخلی خودرو

تعمیر کمک‌فنر

تعمیر فرمان خودرو

تعمیر سیستم تعلیق

 

تعمیرگاه خودروهای آلمانی واقع در عظیمیه کرج با توجه به عدم وجود افراد متخصص در تعمیرگاه‌های کرج، تیمی متخصص از افراد باتجربه و آموزش‌دیده در حوزه‌های مختلف موردنیاز برای تعمیر، سرویس و تعویض قطعات مختلف خودرو را گرد هم آورده است تا خدمات تخصصی در هر حوزه را به شما ارائه دهند.

 

امتیاز 5 از 5

——————————————-

راه های ارتباطی با تعمیرگاه تخصصی خودروهای آلمانی

موبایل: ۰۹۱۲۵۶۳۶۸۶۰

اینستاگرام: germany_service_center@

کانال آپارات

کانال یوتوب 

——————————————-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *